Inschrijven

Inmiddels is de voorinschrijving gesloten!

Inschrijven op de dag zelf is nog wel mogelijk.

Onderstaand de deelnemerslijst met startnummers van de Gert-Jan Theunisse Classic.

HEREN 120km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
1383 Aart Jan Post Giessenburg NED 01-07-1978 M
1366 Adventure Biking Veenendaal NED 09-03-1981 M
1315 Albert-Jan Jakobs Emmen NED 09-02-1971 M
1337 Alessandro De Waele Kruishoutem BEL 18-11-1991 M
1361 Anne van Leeuwen Rheden NED 17-05-1979 M
1355 Arie de Jong Oosterwolde Fr NED 03-11-1972 M
1416 Arnoud van der Sanden Vlijmen NED 12-10-1983 M
1481 Barry Kroeze Klazienaveen NED 15-01-1985 M
1348 Barry mostert Giessenburg NED 21-10-1982 M
1388 Barry van Wichen Pijnacker NED 07-02-1969 M
1376 Bart Veldhuizen Elst Ut NED 18-02-1987 M
1362 Bas ke Zeeland NED 03-04-1971 M
1398 Bas Vriend Schagerbrug NED 17-11-1974 M
1496 Bob Janssen Boxmeer NED 02-01-1982 M
1441 Bram de vlieger Nijmegen NED 09-06-1979 M
1451 Bram Spetter Utrecht NED 15-03-1982 M
1450 Bram van der Hulst Nijmegen NED 25-04-1978 M
1356 Bram van Rijt Oisterwijk NED 13-07-1979 M
1422 Chris kool Egmond-Binnen NED 02-03-1987 M
1466 Christ van Meer Wouwse Plantage NED 21-08-1967 M
1412 Corné de Brouwer Diessen NED 20-08-1962 M
1404 Corne van Oorschot Liempde NED 26-01-1968 M
1393 Cornelis Kuijt Katwijk Zh NED 03-04-1966 M
1479 Daan de Bruin Klazienaveen NED 01-04-1972 M
1323 Daniel Hoedemaekers Waalre NED 28-11-1969 M
1369 Dennis Franken Gouda NED 17-06-1985 M
1400 Dolf Kloosterziel Aalsmeer NED 11-05-1976 M
1430 Eddy Kooistra Baarle-Nassau NED 22-12-1973 M
1403 Edwin de Graaff De Kwakel NED 03-05-1976 M
1364 Elwin van der Niet Warmond NED 20-02-1979 M
1480 Eric Damhuis Eersel NED 01-04-1966 M
1329 Erik does Uden NED 03-03-1968 M
1425 Erik Ruis Dronten NED 16-10-1971 M
1351 Erwin Mesu Heerenveen NED 20-05-1989 M
1487 Erwin Seggelinck Doetinchem NED 02-08-1971 M
1489 Ferry Karssen Alkmaar NED 26-05-1971 M
1456 Frank Molenaar Arnhem NED 31-05-1989 M
1314 Frank Zwaneveld Emmen NED 16-03-1977 M
1321 Freddie van der Schoot Gemonde NED 06-03-1970 M
1444 Frits van Lieshout Spaarndam NED 20-01-1979 M
1336 Georg Cornielje ‘s-Heerenberg NED 29-03-1970 M
1396 Gerard Ursem Hoogwoud NED 22-07-1963 M
1360 Gerard Welling Opmeer NED 06-04-1963 M
1478 Gertjan Tolhoek Assendelft NED 19-06-1975 M
1471 Gideon van der Molen Megchelen NED 11-11-1981 M
1467 Gijs ten Have Gendringen NED 04-10-1995 M
1313 Gosé Feringa Klazienaveen NED 12-04-1978 M
1459 Guido Hereijgers Wouwse Plantage NED 13-01-1960 M
1499 Han Rutten Tilburg NED 21-12-1965 M
1488 Hans Kox Eersel NED 01-10-1977 M
1373 Hans Peter Andriesse Houten NED 22-07-1966 M
1378 Hans Raven Harderwijk NED 04-02-1972 M
1407 Helmuth van den Brink Apeldoorn NED 08-06-1979 M
1372 Hennie van der Laan Houten NED 29-07-1966 M
1442 Henrico Schonewille Aalden NED 09-07-1973 M
1482 Herman de Weerd Krommenie NED 20-03-1970 M
1458 Hugo Derks Zaandam NED 28-10-1975 M
1328 Huib rietveld Giessenburg NED 30-03-1997 M
1389 Ivan Beerepoot Spanbroek NED 14-03-1991 M
1474 Jaco Slingerland Nieuwkoop NED 23-03-1974 M
1312 Jan Strijker Emmen NED 18-03-1974 M
1347 Jan Tijs Heideveld Zwolle NED 06-10-1980 M
1462 Jan van Oorschot Liempde NED 13-04-1969 M
1349 Jan wingelaar Giessenburg NED 06-02-1983 M
1420 Jeroen Hiep Noordwijk Zh NED 20-06-1994 M
1359 Jeroen Kaldenbach Opmeer NED 21-09-1993 M
1353 Jeroen van de Weijer Oploo NED 13-10-1973 M
1385 Jim Brouwer Pijnacker NED 29-10-1958 M
1392 Johan van den Broek Veldhoven NED 03-01-1969 M
1339 Johan van den Hoogen Wageningen NED 01-07-1988 M
1477 John Loonstra Epe NED 22-08-1972 M
1414 Joost Baalbergen Broek op Langedijk NED 29-06-1981 M
1436 Joost Groot Zuid-Scharwoude NED 31-08-1984 M
1443 Joost Rozema Mierlo NED 07-02-1971 M
1468 Jorgen de Graauw Kerkdriel NED 18-05-1976 M
1320 Kees van Zon Veldhoven NED 05-11-1965 M
1464 Kenny Bongers Giessenburg NED 15-06-1992 M
1426 Koen Bijsterbosch Epe NED 04-08-1995 M
1394 Koen Goebel Almere NED 30-07-1985 M
1338 Leon van der Heijden Oisterwijk NED 27-12-1969 M
1438 Lex Bergsma Utrecht NED 14-02-1987 M
1445 Lex de Vries Twello NED 05-04-1970 M
1331 Luc heijl Uden NED 15-09-1988 M
1333 Luuk Muggleton Linne NED 01-02-1999 M
1374 Maarten Mathot ‘s-Hertogenbosch NED 10-07-1974 M
1493 Marc Bouwer Alkmaar NED 30-03-1966 M
1431 Marc Jansen Uden NED 17-03-1973 M
1446 Marcel Boudewijns Nuenen NED 15-12-1973 M
1435 Marcel Hink Heiloo NED 20-07-1972 M
1472 Marcel Hoogland Amersfoort NED 27-05-1969 M
1415 Marcel Lommers Sprang-Capelle NED 19-10-1989 M
1384 Marcel Luijten Son en Breugel NED 25-01-1971 M
1379 Marcel Swart Heerenveen NED 15-10-1967 M
1402 Marcel Witte Amsterdam Zuidoost NED 30-04-1966 M
1334 Marco de Kort Rijen NED 11-06-1973 M
1358 Marco Kaldenbach Opmeer NED 22-12-1995 M
1410 Marijn Seijkens Asten NED 15-04-1977 M
1326 Mario Lysen Moerbeke Waas BEL 16-04-1977 M
1375 Mark Baudoin ‘s-Hertogenbosch NED 15-02-1971 M
1494 Mark Huigen Zwaag NED 29-03-1984 M
1447 Mark Rijntjes Haarlem NED 17-11-1969 M
1318 Mark van der Heijden Den Dungen NED 29-11-1992 M
1419 Mark van Dijk Duiven NED 13-05-1965 M
1350 Martien Janssen Leunen NED 19-10-1956 M
1352 Martijn Roelofs Nijmegen NED 16-02-1981 M
1417 Martijn Verhoeven Vinkel NED 28-09-1987 M
1437 Martin Broxterman ‘s-Hertogenbosch NED 25-08-1989 M
1409 Martin Grummel Coevorden NED 17-05-1973 M
1495 Martin Kuipers Emmen NED 14-10-1980 M
1413 Max de jong Giessenburg NED 14-04-1994 M
1460 Melvin klitsie Krommenie NED 02-12-1980 M
1397 Michael Breedt Diemen NED 25-03-1977 M
1473 Michel Kriens Eindhoven NED 07-09-1978 M
1370 Michiel Hoogerwerf Reeuwijk NED 30-06-1976 M
1322 Mischa Stevens Cuijk NED 16-03-1977 M
1345 Nick Veenendaal Veenendaal NED 25-04-1988 M
1470 Niek Versteege Lochem NED 25-01-1988 M
1465 Niels Bongers Giessenburg NED 31-03-1988 M
1317 Niels Buijtels Netersel NED 14-05-1979 M
1421 Niels Hollander Hengelo Ov NED 15-09-1983 M
1386 Niels Wubben Dorst NED 20-02-1988 M
1476 Olaf van Stam Voorburg NED 20-02-1981 M
1325 Pascal De Kort Beerse BEL 02-02-1962 M
1343 Patrick de Laat Berlicum Nb NED 28-06-1977 M
1418 Patrick Pijnaker Zandvoort NED 26-01-1969 M
1387 Patrick van Kampen Apeldoorn NED 21-03-1976 M
1463 Patrick van Luijk Wouwse Plantage NED 21-05-1990 M
1439 Paul Hannen Herten NED 07-06-1970 M
1327 Paul Laning Venlo NED 01-07-1973 M
1432 Paul Timmer Gasselte NED 05-03-1986 M
1332 Peter Bos Gouda NED 15-08-1968 M
1411 Peter Schachtschabel Schijndel NED 27-09-1961 M
1457 Peter van Es Venray NED 05-12-1966 M
1428 Pierre blok Lopikerkapel NED 06-01-1974 M
1461 Pieter van der Eijk Swifterbant NED 16-07-1977 M
1498 Pim de Waard Heiloo NED 12-07-1965 M
1311 Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek NED 15-08-1982 M
1344 Ramon van de Laar Tilburg NED 19-03-1975 M
1491 Raymond Schuijt Vught NED 20-06-1969 M
1310 Remon Kreeft Emmen NED 09-04-1975 M
1381 Rene Fransen Pijnacker NED 13-09-1963 M
1454 René Konijn Schermerhorn NED 30-05-1976 M
1485 René van der Lee Velserbroek NED 02-04-1973 M
1395 Richard Louman Heelsum NED 09-09-1975 M
1341 Richard Rook Apeldoorn NED 02-04-1971 M
1340 Richard van Kampen Babberich NED 02-11-1970 M
1316 Richard Wortel Putten NED 24-05-1965 M
1433 Rob Reijnders Tilburg NED 07-11-1979 M
1319 Rob van der Heijden Den Dungen NED 26-07-1990 M
1475 Robert Jacobs Posterholt NED 30-01-1972 M
1429 Robert Smith Lisse NED 30-06-1978 M
1486 Robert Vos Westerbork NED 02-06-1984 M
1399 Rodger van Leeuwen Amsterdam NED 09-01-1978 M
1365 Roel Simoons Egmond aan Zee NED 01-04-1969 M
1492 Roel van Leeuwen Vlaardingen NED 29-08-1972 M
1391 Roel Wolters Montfort NED 06-06-1978 M
1335 Ron de Hoon Rijen NED 31-05-1969 M
1448 Ronald kros Sliedrecht NED 02-04-1970 M
1367 Ronald Luijendijk Berkel en Rodenrijs NED 10-07-1976 M
1309 Rutger Reink EMMEN NED 19-09-1994 M
1497 Rutger van Doremaele Kerkdriel NED 11-10-1978 M
1453 Ruud Grandia Doetinchem NED 04-05-1987 M
1354 Sander Korenstra Zwaagdijk-Oost NED 31-05-1974 M
1357 Sander Lith Andijk NED 02-02-1982 M
1427 Sander Spoolder Giessenburg NED 16-02-1987 M
1452 Sidaan Feiertag Klazienaveen NED 06-06-1981 M
1424 Sjoerd Oldenboom Emmerich Am Rhein GER 30-04-1992 M
1490 Stefan Scheepers Helmond NED 20-11-1977 M
1405 Stephan Muijres Nunhem NED 11-07-1977 M
1434 Thijs Holtslag Heerlen NED 07-04-1983 M
1330 Thijs van bree Uden NED 28-10-1984 M
1408 Ties Louwers Geldrop NED 17-08-1954 M
1484 Tijs van den Brink Putten NED 23-04-1963 M
1377 Tim Riemeijer Borger NED 31-08-1981 M
1346 Tobias Fischer Voerde GER 09-05-1980 M
1469 Tobias Scheer Strijen NED 13-02-1977 M
1363 Tonny Kralt Rijnsburg NED 27-09-1966 M
1390 Twan Coolen Erp NED 21-08-1971 M
1483 Twan Giesen Ommel NED 11-07-1981 M
1423 Ulrich Roosendahl Emmerich am Rhein GER 22-11-1965 M
1371 Van den Eynde Pieter Haacht BEL 07-03-1962 M
1449 Walter Wahle Noorden NED 21-09-1969 M
1440 Wilbert van Doremaele Hedel NED 30-01-1975 M
1382 Willem Dijk Appingedam NED 24-03-1957 M
VROUWEN 120km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
1368 Annemarie Jager Deventer NED 01-01-1973 V
1406 Jannitta van den Brink Apeldoorn NED 20-04-1982 V
1401 Jolien Janssen Doorn NED 13-02-1988 V
1342 Laurence Metelli Apeldoorn NED 03-08-1972 V
1455 Marjon Kappé Hilversum NED 13-12-1989 V
1324 Mirjam Groot Edam NED 03-11-1974 V
1380 Silvia Brouwer Heerenveen NED 07-11-1975 V
HEREN 80km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
783 Alwin van Schaik Soest NED 18-11-1991 M
824 Arjan van Schilt Almelo NED 06-06-1983 M
925 Arno Oomen Chaam NED 26-06-1971 M
787 Arthur Buring Utrecht NED 19-01-1982 M
803 Ate Sjoerd Jager Nijkerk Gld NED 23-01-1985 M
818 Barry Jansen Hapert NED 06-05-1972 M
852 Barry Van Jaarsveld Driebergen-Rijsenburg NED 20-07-1965 M
887 Bart de Boer Erica NED 28-02-1984 M
866 Bart Kalshoven Castricum NED 22-12-1965 M
843 Bart Pennings Berlicum NED 05-09-1997 M
773 Berry Oosterrood Emmen NED 26-10-1979 M
904 Bert Kromkamp Vorden NED 19-12-1962 M
918 Bert Oolman Deventer NED 05-03-1963 M
957 Bjorn Kamman Breda NED 16-03-1988 M
868 Bob Timmer Sliedrecht NED 02-06-1967 M
897 Brian Timp Westzaan NED 22-03-1974 M
912 Chris Suurmond Castricum NED 06-06-1974 M
877 Classens John Sint Hubert NED 03-01-1960 M
859 Coenraad Wemmers Sliedrecht NED 23-03-1978 M
837 Daan Deckers Oisterwijk NED 05-03-1971 M
835 Daan Geels Ede Gld NED 06-05-1998 M
855 Dave van Duren Overloon NED 11-12-1973 M
876 Dennis Bogaard Linschoten NED 08-03-1985 M
945 Dennis van Doorn Utrecht NED 17-12-1972 M
934 Dirk Brouwer Oosterwolde Fr NED 26-04-1958 M
903 Dirk Engelaar Ottersum NED 06-06-1976 M
832 Dominique Grijze Abbenes NED 28-09-1983 M
792 Don Derksen Bemmel NED 18-10-1963 M
801 Edwin Aaldering Duiven NED 07-01-1967 M
869 Elard de Raad Brandwijk NED 11-08-1978 M
873 Emiel Kunkeler Zuidwolde Dr NED 17-11-1966 M
961 Erik Wallinga Zutphen NED 26-11-1969 M
867 Erwin Broersma Groningen NED 02-03-1984 M
839 Floor Demper Goudriaan NED 22-05-1967 M
943 Franck Alzer Boxtel NED 29-10-1967 M
829 Frans Willems Oost West en Middelbeers NED 28-03-1964 M
944 Geert Janssen Gassel NED 24-06-1966 M
913 Gerard te Hennepe Rheden NED 20-03-1967 M
914 Gerben Nijmeijer Veenendaal NED 25-01-1976 M
842 Gert Bijsterbosch Epe NED 02-09-1965 M
928 Gert Tabor Eerbeek NED 26-07-1965 M
879 Gert verhoeven Beek en Donk NED 05-06-1968 M
880 Giel KleinJan Nijverdal NED 14-07-1986 M
825 Gijs Gjaltema Doetinchem NED 12-11-1966 M
956 Gijs Lummen Eindhoven NED 08-05-1979 M
796 Giorgio Renleo Deventer NED 29-11-1975 M
841 Han de lange Overloon NED 21-01-1989 M
833 Han Padding Leiden NED 13-10-1987 M
924 Hans Beumer Warnsveld NED 21-06-1965 M
959 Hans Sommers Boxmeer NED 19-08-1961 M
774 Hans ter Horst Delden NED 08-03-1972 M
952 Hugo Huzen Twello NED 23-10-1984 M
782 Huub Sanders Meijel NED 25-12-1979 M
893 Ike Janssen Venray NED 21-09-1981 M
935 Iroy Cosse Wouwse Plantage NED 27-07-1980 M
883 Jack Poirrié Beekbergen NED 26-02-1955 M
854 Jaco Lieftink Maarn NED 13-01-1966 M
814 Jacob Bosma Haulerwijk NED 27-02-1963 M
856 Jakob Sutmuller Nijmegen NED 04-11-1972 M
798 Jan Fhijnbeen Almere NED 17-01-1965 M
909 Jan Langeveld Castricum NED 16-11-1969 M
844 Jan Padding Noordwijk Zh NED 15-06-1955 M
890 Jan van der Velde Veenhuizen NED 30-03-1969 M
788 Jan Verhaar Alblasserdam NED 30-09-1966 M
910 Jan Willem Kasius Woerden NED 19-01-1986 M
784 Jan Willems Schellebelle BEL 28-12-1972 M
953 Janek vos Dieren NED 07-09-1979 M
951 Jarfon Muyris Cuijk NED 29-08-1974 M
767 Jasper Haselager Losser NED 21-09-1982 M
884 Jasper Revers Castricum NED 09-10-1985 M
911 Jasper Smit Leiden NED 23-02-1986 M
894 Jeffrey Kimmels Apeldoorn NED 17-11-1976 M
806 Jeroen Brand Alkmaar NED 18-08-1973 M
802 Jeroen Brands Arnhem NED 24-08-1978 M
865 Jeroen Hoogewerf Alkmaar NED 25-01-1977 M
966 Jeroen Manders Gemert NED 26-02-1982 M
817 Jeroen van der Vossen Lisserbroek NED 20-02-1978 M
780 Jimmy Eecloo Sterrebeek BEL 31-05-1973 M
933 Joan Somers Apeldoorn NED 12-10-1974 M
954 Johan Bos Enschede NED 16-05-1978 M
923 Johan van den Boom Cuijk NED 16-02-1968 M
864 Johan van der Heijden Helmond NED 25-05-1970 M
793 Johannes Ubing Veenendaal NED 02-04-1985 M
827 John Vos Boxtel NED 01-11-1965 M
958 Joost Slegers Helmond NED 29-03-1976 M
917 Joost Tetteroo Noordwijkerhout NED 11-05-1979 M
860 Joost van Dijk Geldermalsen NED 12-11-1979 M
851 Jos Kaal Kleve GER 18-10-1968 M
874 Jos van der Horst Nijmegen NED 28-02-1964 M
790 Jos van Herk Nuenen NED 24-03-1968 M
872 Kees Kunkeler Zuidwolde Dr NED 31-08-1999 M
875 Klaus Siebers Emmerich am Rhein GER 05-02-1969 M
900 Koen van den Elshout Ermelo NED 08-04-1991 M
895 Kristof Gilis Zoersel BEL 10-11-1976 M
805 Leon van den Schoor ‘s-Hertogenbosch NED 24-04-1955 M
926 Maarten Janssen Hengelo Ov NED 09-01-1981 M
881 Marc Boersma Groessen NED 08-05-1970 M
804 Marc Janssen Utrecht NED 07-08-1967 M
822 Marc van den Elzen Gemert NED 29-06-1968 M
920 Marc van Eick Hilversum NED 19-10-1959 M
768 Marco van den Berg Nijmegen NED 08-02-1979 M
946 Mark Feijen Emmen NED 13-01-1977 M
770 Mark Schepp Amersfoort NED 07-01-1972 M
811 Mark Touwen Amstelveen NED 16-10-1977 M
947 Mark van Schie Haarlem NED 01-09-1984 M
813 Martin Strik Nijmegen NED 30-09-1960 M
836 Maurice Krake Wierden NED 04-05-1981 M
929 Menno Muller Veenendaal NED 07-04-1976 M
916 Michel van der Laan Amersfoort NED 15-04-1967 M
908 Michiel Verbeek Helmond NED 29-03-1973 M
891 Mike Duijn Castricum NED 30-07-1971 M
938 Mike Wennink Emmen NED 14-10-1978 M
901 Nard Clabbers Austerlitz NED 08-08-1973 M
808 Nick Hoek Almelo NED 06-06-1987 M
937 Nico Beldman Rijssen NED 07-04-1991 M
960 Nico Ouwerkerk Veenendaal NED 02-07-1975 M
963 Niels Dukker Zoetermeer NED 02-04-1978 M
902 Niels van Rijn Maartensdijk NED 25-09-1977 M
778 Nordin Hudepol Almelo NED 10-05-1996 M
779 Patrice de Leeuw Huizen NED 12-01-1972 M
838 Patrick Demper Nieuwpoort NED 13-03-1992 M
949 Patrick IJpelaan Alkmaar NED 16-12-1977 M
930 Paul Evers Maasbracht NED 21-11-1995 M
898 Paul Schagen Enschede NED 19-08-1969 M
885 Peter Kraaijvanger Zevenaar NED 01-05-1980 M
853 Peter Meerburg Valkenburg Lb NED 30-12-1960 M
785 Peter Rottier Zuiddorpe NED 21-03-1979 M
797 Peter van den Brink Beuningen Gld NED 23-03-1976 M
936 Peter verschuren Gemert NED 09-04-1980 M
863 Pierre Kees Geldrop NED 14-11-1961 M
849 Pim Drenth Nijmegen NED 16-07-1984 M
777 Ralf van Bree Grubbenvorst NED 07-02-1988 M
948 Raymond Bake Hengevelde NED 01-11-1981 M
950 Raymond Brehm Amsterdam NED 26-11-1981 M
889 Redney Janssen Venray NED 07-04-1984 M
915 Reinhard Sportel Leusden NED 05-04-1976 M
899 Remco Grave Enschede NED 26-04-1973 M
919 Remco Muyris Boxmeer NED 01-09-1981 M
791 Remco Zwartepoorte Amersfoort NED 21-09-1979 M
882 Rene van der Lende Hoogvliet Rotterdam NED 21-05-1963 M
850 Richard IJsselstein Heiloo NED 20-07-1969 M
941 Rik Broer Almen NED 20-05-1986 M
794 Rinse Tjeerdsma Utrecht NED 29-01-1985 M
878 Riny van Deursen Eindhoven NED 13-12-1966 M
781 Rob Coopmans Meijel NED 08-09-1981 M
955 Rob van Campen Zutphen NED 17-01-1957 M
828 Rob velden Vught NED 30-04-1965 M
921 Rob Verschoor Laren Nh NED 06-04-1965 M
871 Rob Weber Hengelo Ov NED 01-10-1976 M
826 Robert Kuijper Limmen NED 16-08-1986 M
847 Robert Winder Zeist NED 18-09-1970 M
942 Robin Grotenhuis Rhenen NED 21-11-1975 M
816 Robin Overeem Uden NED 26-04-1985 M
939 Roderic Kreunen Hengelo Gld NED 02-01-1988 M
896 Roel van der Stegen Sittard NED 16-06-1997 M
800 Ronald Van de Belt Almere NED 04-02-1977 M
907 Roy Wienk Enschede NED 01-11-1969 M
888 Rudie Romijn Gorssel NED 06-12-1967 M
769 Rutger Schepp Amersfoort NED 17-03-1974 M
772 Rutger Vos Exloo NED 01-09-1994 M
932 Ruud de kleijn Gassel NED 18-01-1979 M
967 Ruud Steeghs Bemmel NED 29-01-1976 M
886 Ruud van Roon Haarlem NED 26-11-1979 M
858 Sander Pelzer Venray NED 09-07-1973 M
807 Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov NED 09-02-1987 M
965 Simon Overeem Hilversum NED 23-03-1990 M
809 Stef Kramer Castricum NED 02-10-1973 M
857 Taco Riet Limmen NED 08-07-1966 M
819 Theo Bosma Groningen NED 31-07-1981 M
771 Thom Wittendorp Emmen NED 09-03-1995 M
962 Tim Looije Leusden NED 29-09-1980 M
830 Tom Bakkum Limmen NED 08-02-1986 M
831 Tomasz Stoklosa Sassenheim NED 14-12-1981 M
861 Ton Kool Dieren NED 09-04-1964 M
789 Ton van Haastregt Hillegom NED 20-06-1969 M
820 Twan van heijst Valkenswaard NED 09-03-1981 M
776 Waldemar Wijers Well Lb NED 01-07-1970 M
906 Willem Sangers Eerbeek NED 13-10-1963 M
870 Willem van Santen Dinxperlo NED 21-06-1978 M
775 Willem Verplanke Oosterbeek NED 20-05-1959 M
927 Wim van Rijnswou Oegstgeest NED 19-08-1955 M
821 Wim winkel Hapert NED 04-02-1975 M
905 Yuri Gamelkoorn Arnhem NED 06-05-1981 M
VROUWEN 80km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
834 Annette Allaart Arnhem NED 11-06-1987 V
848 Bernadet van Os Heelsum NED 08-06-1986 V
862 Diana Ligthart Alkmaar NED 21-06-1977 V
815 Eline van Oirschot Tilburg NED 03-05-1984 V
940 Elma Bijsterbosch Epe NED 16-03-1970 V
812 Helma Verdonschot Zwaagdijk-Oost NED 04-06-1966 V
846 Iris Tenback Arnhem NED 19-05-1978 V
964 Karen Brouwer Haarlem NED 21-07-1989 V
840 Kathelijne van Kampen Apeldoorn NED 02-10-1976 V
786 Maaike van Dijk Voorschoten NED 03-12-1979 V
892 Marianne Wagner Ellecom NED 20-08-1963 V
799 Marleen Stroomer Zwaag NED 05-06-1977 V
823 Marlies Lenselink Oldenzaal NED 25-03-1967 V
810 Mary Rose Postma Maastricht NED 24-08-1984 V
922 Petra van Ginneken Haren Gn NED 20-03-1986 V
795 Susan Visscher Holten NED 29-08-1980 V
845 Tamara Rumuller Almere NED 05-10-1980 V
931 Thea Brouwer Oosterwolde Fr NED 25-02-1961 V
HEREN 40km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
487 Arjan Baggerman Sliedrecht NED 21-11-1978 M
496 Dennis van Klaveren Hoevelaken NED 27-02-1977 M
494 Gerrit Geels Ede Gld NED 05-06-1970 M
495 Harry Elbertsen Ede Gld NED 14-01-1967 M
482 Jeffrie Janssen Rhoon NED 05-11-1964 M
485 Jürgen Wenger Köln GER 20-06-1980 M
490 Krzysztof Chrust Rijswijk Zh NED 10-03-1981 M
497 Marcel Ruyten Panningen NED 22-01-1985 M
488 Mark Kraaijeveld Sliedrecht NED 11-01-1988 M
500 Mike Schreven Zevenaar NED 08-08-1979 M
483 Rafal Mateja Tilburg NED 07-01-1989 M
480 Rudy Boonekamp Utrecht NED 30-08-1985 M
489 Stefan Pios Oosterhout Nb NED 07-05-1992 M
481 Sven Volckaerts Heist op den berg BEL 02-02-1983 M
486 Wouter Dierckx Herselt BEL 17-06-1987 M
VROUWEN 40km
Startnummer Naam Woonplaats Land Geboortedatum Geslacht
498 Alies Kraaijvanger Zevenaar NED 09-02-1983 V
493 Flora Holthuis-Vervoorn Asten NED 13-04-1969 V
491 Margje Woudstra Oosterwolde Fr NED 17-07-1966 V
499 Marietje van utrecht Krabbendijke NED 26-05-1981 V
492 Nynke van Lingen Nijmegen NED 30-07-1977 V
484 Sabine Tanis Nijmegen NED 02-03-1989 V

 

GPS file:
Gjt Classic 2017

Onderstaand nog 2 tips indien het laden van de gpx file niet lukt.